Szanowni Państwo

Historia naszego gabinetu zaczęła się ponad 70 lat temu. Pierwszy swój gabinet mój dziadek Stefan Nawrot otworzył jeszcze w czasie II wojny światowej w Częstochowie, a po wojnie przeniósł się wraz z całą rodziną do Wrocławia, gdzie rozpoczął swoją działalność jako lekarz dentysta. Swój gabinet jako jeden z pierwszych we Wrocławiu przez wiele lat prowadził na wrocławskim osiedlu Leśnica. Jego wiedzę i pasję do stomatologii przejął mój tato – Bolesław Nawrot. Przez 30 lat pracował jako lekarz stomatolog. Pracował w znanych wrocławskich klinikach i przychodniach stomatologicznych, prowadził również prywatną praktykę stomatologiczną. Był także nauczycielem akademickim we wrocławskiej Akademii Medycznej, gdzie wychował wiele pokoleń stomatologów. Stomatologia stała się życiową drogą naszej rodziny. Już we wczesnych latach szkolnych ja również zainteresowałem się tą dziedziną, pasją mojego dziadka i taty, którzy przekazali mi część swojej wiedzy, doświadczeń, materiałów naukowych. Te 70 lat tradycji i praktyki powinno dać Państwu komfort poczucia bezpieczeństwa, że siadając na fotelu w naszym gabinecie powierzacie swój uśmiech we właściwe ręce.

 

A obecnie Estim-Dent prowadzi

Lekarz stomatolog Paweł Nawrot

– ukończył Akademię Medyczną we Wrocławiu w roku 2002. Po odbyciu stażu podyplomowego rozpoczął pracę zawodową w jednej z wrocławskich klinik stomatologicznych, a także w mniejszych praktykach. Od roku 2003 jest nauczycielem akademickim w Akademii Medycznej, gdzie w Katedrze Protetyki Stomatologicznej przygotowuje studentów do uzyskania tytułu lekarza. Autor i współautor publikacji z dziedziny protetyki stomatologicznej. W chwili obecnej w trakcie przewodu doktorskiego również w tej dziedzinie stomatologii.

Swoją wiedzę i umiejętności poszerza również biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach, konferencjach zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Do tej pory wziął udział już w kilkudziesięciu takich wydarzeniach.

Specjalizuje się przede wszystkim w protetyce stomatologicznej, implantologii, stomatologii estetycznej i chirurgii. Kilka przykładowych zdjęć z osiągnięciami w kreowaniu pięknego uśmiechu swoich Pacjentów zaprezentował w zakładce „Galeria”

 

Raz jeszcze serdecznie zapraszamy Państwa do naszego gabinetu. Jeżeli macie jeszcze negatywny stosunek do wizyt u stomatologa, postaramy się to zmienić.

Pozdrawiamy. Do zobaczenia w EstIm – Dent.