Raty

Leczenie stomatologiczne na raty

Szanowni Pacjenci!

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom gabinet stomatologiczny Estim-Dent przygotował ofertę umożliwiającą płatność za wykonane usługi w ratach.
Kompleksowe leczenie w gabinetach stomatologicznych często bywa dość drogie, co w obecnych czasach wielu pacjentom uniemożliwia natychmiastowe podjęcie niezbędnego leczenia. Oferujemy Państwu kredyt konsumencki, który umożliwi natychmiastowe rozpoczęcie i przeprowadzenie leczenia, koszty którego będą Państwo mogli spłacać w nisko oprocentowanych ratach. Oprocentowanie takiego kredytu to nawet poniżej 1% w skali miesiąca.

Dla przykładu – jeżeli będziecie Państwo chcieli rozłożyć płatność za leczenie na 6 miesięcy, to całkowite oprocentowanie takiego kredytu wyniesie maksymalnie 6%, czyli np.:
Koszt leczenia stomatologicznego ustalono na 1000zł, po rozłożeniu na raty zapłacicie Państwo 1060zł, rozłożone na 6 równych rat, które będą łatwiejsze do uwzględnienia w miesięcznym domowym budżecie.

Proponowany kredyt wymaga minimum formalności, a decyzję o jego przyznaniu uzyskujemy w przeciągu kilku minut.

Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z możliwości leczenia w gabinecie stomatologicznym z wykorzystaniem nisko oprocentowanego kredytu, dzięki czemu będziecie mogli rozpocząć leczenie zębów już dziś.